Strona główna Referencje

Zaufali nam:

SAS Institute Polska SAS Institute Polska jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się oddziałów SAS Institute Inc. - lidera w zakresie analityki i oprogramowania Business Intelligence. Firma działa i rozwija się na polskim rynku od 1992 roku. Od 20 lat jest wiodącym dostawcą rozwiązań Business Intelligence, a niezależne instytucje badawcze plasują firmę w ścisłej czołówce dostawców oprogramowania i usług na polskim rynku. SAS Institute Polska współpracuje z największymi firmami i instytucjami w Polsce.

Omnis Omnis jest dostawcą oprogramowania oraz usług informatycznych w kraju i za granicą. Firma działa na rynku polskim od 1987 roku jako producent i dostawca oraz integrator systemów informatycznych dla różnych sektorów gospodarki. Oferta firmy obejmuje system wspomagający zarządzanie w średnich i dużych przedsiębiorstwach oraz pakiet oprogramowania dla małych firm.

Centrum Informatyczne Edukacji Centrum Informatyczne Edukacji jest państwową jednostką budżetową podległą Ministrowi Edukacji Narodowej. Zakres działania Centrum obejmuje usługi informatyczne na rzecz Ministerstwa Edukacji Narodowej, utrzymanie Bazy Informacji Oświatowej, udostępnianie zgromadzonych w niej informacji oraz przygotowywanie zmian struktury Bazy wynikających ze zmian legislacyjnych.

Organic Studio - Projektowanie i wdrażanie serwisów internetowych Organic Studio zajmuje się szeroko pojętą kreacją wizerunku we wszelkich formach reklamy. Główne zadania, to: projektowanie i wdrażanie serwisów internetowych (w tym prostych i niewielkich stron internetowych), kreacja graficzna marki (identyfikacja wizualna), projektowanie aplikacij webowych oraz inne usługi związane z systemami informatycznymi.