Strona główna Kariera Programista Java

Programista Java

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Zakres obowiązków:
- projektowanie, kodowanie i testowanie modułów systemów informatycznych,
- projektowanie, programowanie i testowanie baz danych,
- opracowywanie dokumentacji technicznej,
- współudział w procesie instalacji,
- wsparcie użytkowników.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki informatyczne),
- minimum roczne doświadczenie w programowanie w języku Java,
- dobra znajomość standardów Java EE, Java SE oraz wzorców projektowych,
- dobra znajomość technologii Spring, Hibernate oraz Struts,
- dobra znajomość SQL, PLSQL oraz doświadczenie z PostgreSQL,
- dobra znajomość serwerów aplikacyjnych JBoss oraz Tomcat będzie dodatkowym atutem,
- znajomość narzędzi Netbeans będzie dodatkowym atutem,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- umiejętność pracy w grupie,
- dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną,
- otwartość na poznawanie nowych technologii.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja@bizacle.com z dopiskiem w treści e-maila: Programista JAVA.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy o zawarcie oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami)."