Strona główna Kariera Front-End Developer

Front-End Developer

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Zakres obowiązków:
- projektowanie, implementacja i testowanie front-end'u aplikacji za pomocą CSS, JS, AJAX,
- opracowywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki informatyczne),
- minimum roczne doświadczenie w obszarze front-end z wykorzystaniem: HTML, XHTML, Ajax, CSS,
- minimum roczne doświadczenie w projektowaniu, implementacji i testowaniu interfejsów,
- dobra znajomość JavaScript,
- znajomość zasad W3C oraz optymalizacji pod wyszukiwarki (SEO),
- dumiejętności w obrabianiu grafiki na potrzeby stron WWW,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- umiejętność pracy w grupie,
- dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną,
- otwartość na poznawanie nowych technologii.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja@bizacle.com z dopiskiem w treści e-maila: FRONT-END DEVELOPER.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy o zawarcie oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami)."